אם הגעתם לכאן, תהיו בטוחים שאתם במקום הנכון!

למה כדאי לכם לעבוד איתנו כשאתם קונים תכשיט יהלומים ?

ברוכים הבאים לעולמנו

עולם של יהלומים, תכשיטים ואנשים.אנחנו מחברים אנשים לתכשיטים, כל תכשיט, יהלום בפני עצמו – משובח ומיוחד.אל תטעו בבקשה, מה שחשוב בתכשיטים זה היהלומים עצמם.בדיוק בשביל זה אנחנו פה.

80 שנה של נסיון על מנת שנעביר לך בצורה הכי פשוטה מה באמת חשוב ומה אתה קונה.מזמינים אותך לבוא שתראה את מגוון היהלומים עצמם במו עינייך ותבחר את היהלום המושלם עבור טבעת האירוסין שלכם.במקרה שלנו, המציאות עולה על כל דמיון.

אנו מקפידים על שירות אמין ושקיפות מלאה כלפי הלקוחות שלנו, אנחנו מאמינים כי האושר שלך הוא הסיבה שאנחנו קמים בבוקר לעבודה. תכשיטי יהלומים עושים באהבה ובקפידה או לא עושים בכלל.אצלנו בבורסת היהלומים מייצרים גם את היהלומים וגם את התכשיטים, כל תכשיט נוצר בעיצוב אישי וליווי מלא כולל הדמיות שתדע בדיוק מה אתה מקבל.אנחנו לא מספקים תכשיטים.

    positive review  שיבצתי אבן בטבעת שקיבלתי במתנה מסבתא שלי קיבלתי יחס מדהים וממש שירות אדיב ומקצועי ישר בדק ערך נקודתי של היהלום וגודלו דאג לתמחר כראוי את המקרה וגם תיקן סוגר בשרשרת זהב שלי ויומיים אחרי זה כבר היה מוכן כולל ניקוי הטבעת והחזרה של האבן למקום וחיזוק שאר האבנים בטבעת 🙂 יצאתי מרוצה ושמחה וכמובן שאחזור ואמליץ באהבה ❤️

    thumb Shani Cohen
    1/06/2019

אנחנו מעניקים חוויות!

השירות מותאם לכל תקציב ולכל חלום, מחירים מהיצרן לצרכן, דוגלים באמינות שירותיות ואחריות לכל החיים.תבואו, תלמדו, תבינו ותשתתפו בחוויה.

וכמובן המחיר

היותנו חברי בורסת היהלומים,יצרני יהלומים משלב הגלם ועד למלוטש בתכשיט מוזיל ללקוח את מחירו.

 

מעוניינים שנפגש ?


חדש

טבעות נישואין

WR GIL RING – Yellow Gold

550.00 כולל מע"מ
חדש

עגילי יהלומים

EAR LILA EARRINGS – Rose Gold

2,500.00 כולל מע"מ
חדש

טבעות אירוסין

ER IRIT RING – Rose Gold

1,800.00 כולל מע"מ