אם הגעתם לכאן, תהיו בטוחים שאתם במקום הנכון!

למה כדאי לכם לעבוד איתנו כשאתם קונים תכשיט יהלומים ?

ברוכים הבאים לעולמנו

עולם של יהלומים, תכשיטים ואנשים.אנחנו מחברים אנשים לתכשיטים, כל תכשיט, יהלום בפני עצמו – משובח ומיוחד.אל תטעו בבקשה, מה שחשוב בתכשיטים זה היהלומים עצמם.בדיוק בשביל זה אנחנו פה.

80 שנה של נסיון על מנת שנעביר לך בצורה הכי פשוטה מה באמת חשוב ומה אתה קונה.מזמינים אותך לבוא שתראה את מגוון היהלומים עצמם במו עינייך ותבחר את היהלום המושלם עבור טבעת האירוסין שלכם.במקרה שלנו, המציאות עולה על כל דמיון.

אנו מקפידים על שירות אמין ושקיפות מלאה כלפי הלקוחות שלנו, אנחנו מאמינים כי האושר שלך הוא הסיבה שאנחנו קמים בבוקר לעבודה. תכשיטי יהלומים עושים באהבה ובקפידה או לא עושים בכלל.אצלנו בבורסת היהלומים מייצרים גם את היהלומים וגם את התכשיטים, כל תכשיט נוצר בעיצוב אישי וליווי מלא כולל הדמיות שתדע בדיוק מה אתה מקבל.אנחנו לא מספקים תכשיטים.

    positive review  תחילה אומר שבעל המקום איש נהדר היה לי הזכות להכיר אדם כה טוב וישר, והכל בזכות! רוני גולומב אתה אלוף! אין עליך ואין כמוך אמליץ לכל אחד שישאל. נעבור לפן המקצועי, רוני נתן לי את מלוא חופש הבחירה בין אם מדובר במחיר ואם בגוון או בצבע, כלומר אני בחרתי הכל מהיסוד והפרט הקטן ביותר בכל התהליך, רוני דאג לתת לי עדכונים בכל שלב ושלב, וכמובן התוצאה בסוף הייתה נפלאה אוכל לומר שנענתי בחיוב להצעה 😉 כמובן שהגברת אהבה מאוד את בחירתי וצילמה 1000 תמונות למשפחה וחברים בכדי להראות את היצירה המופלאה שלנו (של רוני ושלי) רוני הוא האדם שדואג אך מאחוריו עומדים אנשים מאוד מקצועיים שעושים את העבודה, תודה רבה לכולכם ובעיקר לך רוני היקר נתראה בעתיד הקרוב!

    Eli Abramov Avatar Eli Abramov
    15 בMay 2019

אנחנו מעניקים חוויות!

השירות מותאם לכל תקציב ולכל חלום, מחירים מהיצרן לצרכן, דוגלים באמינות שירותיות ואחריות לכל החיים.תבואו, תלמדו, תבינו ותשתתפו בחוויה.

וכמובן המחיר

היותנו חברי בורסת היהלומים,יצרני יהלומים משלב הגלם ועד למלוטש בתכשיט מוזיל ללקוח את מחירו.

 

מעוניינים שנפגש ?


חדש

טבעות נישואין

WR ANA RING – White Gold

1,200.00 כולל מע"מ
חדש

טבעות אירוסין

ER IRIT RING 107 – White Gold

1,800.00 כולל מע"מ
חדש

טבעות אירוסין

ER SHON RING – YELLOW Gold

2,000.00 כולל מע"מ