זאת הסיבה שאתם רוצים לקרוא את המדריך הזה עד הסוף...

אם אתם קוראים את המדריך הזה סימן שאתם עומדים לרכוש תכשיט יהלומים. קנייה שלרובנו היא לא עניין של מה בכך. חשוב מאד לדעת מה לעשות על מנת להשיג את התכשיט שחלמתם עליו אך יותר מכך חשוב לדעת מה לא לעשות.

לכל מקצוע יש את הסודות שלו. בד"כ לא ניתן ולא צריך להכיר סודות אלו. מה שחשוב וצריך לדעת זה זהות המוכר שלך.

המרכיב  העיקרי והיקר בד"כ בתכשיטי זהב ויהלומים הם היהלומים עצמם.

מעטים האנשים שבאמת מבינים בתכשיטים ובעיקר ביהלומים. גם הרוב המכריע של המוכרים בחנויות, לא באמת מבינים ביהלומים. שוב ושוב אני נתקל באנשים הרוכשים תכשיטים באלפי שקלים ויותר בלא שיבינו ולו במעט מה הם עושים.

לצערי אני גם נתקל בלא מעט מקרים של קונים ששילמו מחירים מופרזים וקיבלו אינפורמציה שגויה מהמוכרים. לקונים לא משנה מה הסיבה שהם שילמו יקר. מגיע ללקוחות לקבל תכשיטים במחיר הוגן והגון. אף אחד לא מצפה מהחנויות לא להרוויח. ניתן ואף חייבים להרוויח אבל במרווח הוגן ותוך כדי מסירת כל האינפורמציה בשקיפות מלאה.

הדרך הטובה ביותר לבצע רכישה נכונה היא ללמוד כמה שאפשר. יש מספיק חומר היום במרשתת. ככל שתלמדו יותר תדעו, לפחות, לשאול את השאלות הנכונות והכי חשוב למצוא את האדם הנכון שימכור לכם.

מטרת מדריך זה, היא לשאול את השאלות הנכונות ולהימנע ככל האפשר מליהכנס למלכודות שיווק.

בואו נתחיל!

1. נתקלתם במחיר זול מדי? התרחקו!

מחיר היהלומים נובע מ 5 קריטריונים. אין טעם להיכנס להם כעת בהרחבה.

 • משקל היהלום
 • צבע היהלום
 • ניקיון היהלום
 • מודל היהלום
 • איכות הליטוש ופרופורציות.

יש לי חדשות בשבילכם. אף אחד לא מוכר בהפסד. אם נתקלתם בעיסקה חשודה. אם בכל המקומות מוכרים יהלום בנתונים זהים במחיר דומה ורק במקום שאתם נמצאים מוכרים בעשרות אחוזים יותר זול תתרחקו.

אנחנו היהלומנים משתמשים במחירון בין לאומי הנקרא RAPNET. זכותכם לדרוש לעיין במחירון, במידה ולא יאפשרו לכם זאת תפנו למוכר אחר. לפעמים ניתן למכור יהלומים במחיר מעט זול מהמחירון אך אם מוכרים לכם יהלומים בעשרות אחוזים יותר זול, משהו חשוד.

הרשו לי להבהיר. יהלום שמוגדר בהגדרות מסוימות ונימכר בהרבה מתחת למחירון, ההגדרות שלו לא נכונות!

2. אמרו לכם שכל המעבדות מדרגים יהלומים בדירוג זהה? התרחקו!

בענף קיימות לא מעט מעבדות המסווגות יהלומים לפי 5 הקריטריונים שדיברנו עליהם.

ראשית, אתם חייבים להבין כי יכול להיות הבדלים קטנים בדרוג בין מעבדות מהימנות ונחשבות.

שנית, עליכם להבין כי גם בדירוגים זהים ע"י מעבדות מהימנות ישנם שינויים לא קטנים במחיר בהתאם לנתונים. כך רק לדוגמה זיהום בדירוג זהה אך בצד שווה יותר מזיהום זהה באמצע.

שלישית, אתם חייבים להבין כי מעבדות שונות מדרגים יהלומים בדרוגים שונים.

מי יכול לדעת את ההבדלים ועל מי אפשר לסמוך? חזרנו שוב למוכר, מומחיותו, ניסיונו והיותו כפוף לחוקים ותקנות כמו למשל בבורסות היהלומים.

3. אמרו לכם שיהלומים בדירוג זהה ממעבדות שונות נמכרים באותו המחיר? התרחקו!

היות ולא כל היהלומים מדורגים ע"י מעבדות באותו דירוג, נחוצים בעלי מקצוע לדעת את הדירוג הנכון וכפועל יוצא מזה את המחיר הנכון.

מי יכול לדעת את ההבדלים ועל מי אפשר לסמוך? חזרנו שוב למוכר, מומחיותו, ניסיונו והיותו כפוף לחוקים ותקנות כמו למשל בבורסות היהלומים.

4. מסרו לכם משקל יהלומים כולל בתכשיט, ללא פירוט. תתרחקו.

לפעמים תכשיטנים מוסרים כנתון משקל כולל של יהלום מרכזי ולצדו יהלומים קטנים. כדוגמא יהלומים במשקל כולל של 1 קרט (100 נקודות), כשלמעשה יש יהלום אחד של של 0.6 קרט ( 60 נקודות) ו 40 יהלומים במשקל של 0.4 קרט ( 40 נקודות).

הנתון של המשקל הכולל הוא נכון אך מטעה. טבעת עם טבעת של יהלום אחד במשקל קרט עולה הרבה יותר מטבעת של יהלום מרכזי 0.6 קרט עם 0.4 קרט יהלומים קטנים.

5. נתקלתם בהנחות ענק 40% ומעלה? תתרחקו.

רוב החנויות עושות מעת לעת מבצעים. זה גם סביר לעשות הנחות בקניות ישירות ברשת. לא סביר לבצע מבצעים מעל 40% הנחה. מבצע כזה מראה כי המחיר מלכתחילה לא היה נכון וכדאי להתרחק מהמוכר.

הגיוני גם כי יש הבדל בין סוגי חנויות, מותגים וכד'. לא הגיוני ולא סביר לבצע הנחות באחוזים כאלו.

6. בונוס: ההזדמנות שלכם לקבל תכשיט יהלום מדהים!

אז ככה: 
כמו שבטח שמתם לב, קניית תכשיט יהלום זאת לא מטלה פשוטה.

אפשר ליפול בכל כך הרבה מקומות במיוחד כשחסר לכם את הידע מעמיק בתחום. ועוד יותר במצב שאנחנו רוצים לקבל את האיכות הכי גבוהה שיש.

אבל לכם אין מה לדאוג.

כי בדיוק בגלל זה החלטתי להעניק לכל מי שמחזיק במדריך שיחת ייעוץ חינם ללא עלות.

שיחה בת 25 דקות בה אני אענה על כל השאלות שלכם ואסביר לכם בשלבים פשוטים איך לבחור את תכשיט היהלומים המושלם בהתאם לתקציב שלכם.

בשיחה גם תקבלו ייעוץ מלא בכל הקשור להצעות מחיר שכבר קיבלתם, מה משתלם לכם, איפה תקבלו את המחיר והאיכות הטובים ביותר. הכל כדי שתבחרו את תכשיט היהלום המושלם בשבילכם!

בואו תשמעו מה שיש למאות הלקוחות המרוצים שלנו לספר...

כתיבת תגובה


קבע פגישה
close slider

  בואו נפגש

  מלאו את הפרטים שלנו ונחזור אליכם לתיאום יום ושעה


  עיצוב תכשיטים בהתאמה אישית
  שלחו לנו עכשיו תמונה של תכשיט
  וקבלו הצעת מחיר בעבור תכשיט שחלמתם עליו !   עולם שלם של תכשיטים ויהלומים
   דגכגדכדג

    בואו נפגש

    מלאו את הפרטים שלנו ונחזור אליכם לתיאום יום ושעה