טבעות נישואין

איך בוחרים טבעת? מהי טבעת כשרה לפי ההלכה היהודית? והיכן ישנו קטלוג טבעות לחתן ולכלה?

בחירה נכונה של טבעות נישואין היא משימה מורכבת יותר מכפי שנהוג לחשוב. לצד החששות שממילא מלווים כל הצעת נישואין, צריך לקחת בחשבון את ההבדל בין סוגי הטבעות.

כמו כן, יש להעריך את שווי הטבעת כדי להגדיר את התקציב המתאים ולהפריד בין טבעת שמיועדת לאירוסין לבין זו שאיתה צועדים לחופה. לאחר מכן, כדאי לוודא שאכן מדובר על טבעת כשרה שלפי ההלכה היהודית מותר להשתמש בה כאשר נכנסים לברית הנישואין.

החדשות הטובות הן שניתן לרכז את השאלות תחת קורת גג אחת. אם מלכתחילה פונים לחברי בורסת היהלומים ויצרנים שמקפידים על שקיפות, מגוון ואמינות, כל תהליך רכישת הטבעת יהיה קל ומהיר יותר.

קטלוג אחד – כל הטבעות שחיפשת

המומחים של גולומב יהלומים יעשו לך חיים קלים מאוד בתהליך חיפוש הטבעת המושלמת. אצלנו ברור לך מראש מה קנית, ההגדרות שלנו הן גם אלו שמקובל להשתמש בהן בענף היהלומים ובמידת הצורך גם נסכים לקנות ממך את התכשיט – כדי לקבל תמורתו כסף או תכשיט משודרג.

התייעצות איתנו היא עכשיו הצעד הבא שעליך לבצע. אם ברצונך להתייעץ איתנו לגבי סוגים שונים של טבעות נישואין, כדאי להשאיר פרטים באתר או לחייג אלינו טלפונית. נשמח לעמוד לרשותך!

כך בוחרים את הטבעת המתאימה

בחירת טבעת נישואין צריכה להיות מבוססת על מספר שיקולים. ברמה הסובייקטיבית, הכי חשוב להתאים את הטבעת גם לטעם האישי וגם למסגרת התקציב.

הטעם האישי יכול לתת עדיפות לטבעות זהב לבן לעומת זהב צהוב, לסוגי יהלומים כאלה ואחרים וגם לצורות ליטוש מאוד ספציפיות. בכל הנוגע לתקציב, חשוב להשוות בין הטבעות לפי המחיר ולוודא שהמפרט המלא שקוף בפני הצרכן.

השוואה בין סוגי טבעות לפי פרמטרים אובייקטיביים

יש גם פרמטרים יחסית אובייקטיביים שבהם משתמשים על מנת להשוות בין סוגים שונים של טבעות נישואין. מלבד המחיר, הדגש הוא למשל על מספר הקראט של כל תכשיט ועל סוג היהלום שמשובץ על הטבעת.

לאחר מכן, אפשר לבחור את טוהר הזהב, את משקל היהלומים, את רמת הניקיון וכן הלאה. ככל שמוסיפים יותר פרמטרים למשוואה, כך מגדילים את הסיכוי לבחירת תכשיטים וטבעות שיענו על צרכי הזוג.

תכונות של טבעות נישואין כשרות

אי אפשר לבחור טבעת נישואין בלי להתייחס להיבט ההלכתי. אם רוצים להתחתן בצורה מסורתית ולקבל את אישור הרבנות – יש לוודא שמדובר על טבעת כשרה.

טבעת נישואין כשרה צריכה להיות עגולה ובקוטר של 1-6 מ"מ. אף על פי שנהוג ששני הצדדים עונדים את הטבעת מתחת לחופה, לפי היהדות החתן לא מחויב לעשות זאת וזה נתון לשיקול בני הזוג. בכל מקרה, הטבעת העגולה מסמלת שלמות וקשר אחיד בין בני הזוג – אבל טווח האפשרויות לבחירת הצורה, הגודל והיהלום הוא רחב מאוד.

הטבעת החדשה שלך כבר כאן!

בקטלוג של גולומב יהלומים, כל יהלום מיוצר באהבה עבורך. המשמעות היא שבאפשרותך כבר עכשיו לקבוע פגישת ייעוץ בחינם, להתרשם מתכשיטים שונים ולתכנן אותם בהתאמה אישית. הפגישה עם המומחים של גולומב יהלומים היא בכל מקרה ללא עלות וללא התחייבות מצדך – עד ששביעות הרצון שלך תהיה מלאה.

ברור לנו שההיערכות לקראת החתונה גובה ממך זמן ומשאבים. אז כדי לעזור לך, אנו מתחייבים להכניס לקטלוג רק תכשיטים שעברו סינון ובקרה. כעת, כל שנותר לך לעשות הוא להצטרף אל רשימת הלקוחות המרוצים שלנו. אפשר ללחוץ כאן כדי להשאיר פרטים וניתן גם לשוחח איתנו טלפונית לגבי טבעות נישואין בכל תקציב.

כתיבת תגובה


Call Now Button
נגישות
קבע פגישה
close slider

  בואו נפגש

  מלאו את הפרטים שלנו ונחזור אליכם לתיאום יום ושעה


  לפתיחת צט עם נציג
  צריכים עזרה?
  Golomb Diamonds
  שלום לך,
  איך אנחנו יכולים לעזור?