בשנים האחרונות לאור הביקוש הגובר ליהלומים ותכשיטים התפתחה המגמה של דירוג יהלומים לפי מאפיינים קבועים וגלובליים.פיתוח המרשתת גרם לכך שהלקוחות רוצים ללמוד יותר על כל נושא וביחוד בנושאים המערבים החלטות רגשיות כגון קניית טבעת אירוסין והוצאה כספית.

דירוגם של יהלומים נובע מהתכונות הפיסיות שלהם.כך למשל רמת הניקיון של היהלום תלוי במספר הפגמים הנמצא בתוכו.בגדול ניתן לומר שכל שהיהלום גדול יותר,רמת הניקיון שבו גבוהה יותר וצבעו נטול צבע לחלוטין אן מיוחד כך נדירותו ולפיכך מחירו עולה.

גם אנחנו ב  GOLOMB DIAMONDS  השקענו זמן רב לנסות להרחיב את הידע של הלקוח.אנחנו מאמינים כי ככל שהלקוח יודע יותר ,כן יעריך מה והיכן כדאי לו לקנות.לא ניתן להשוות כדאיות קנייה ללא פרמטרים קבועים הניתנים להשוואה.למרות כל הנאמר ,הלקוח חייב להבין ,כי אין תחליף למקצוען אמין והוגן.לפעמים יהלומים הנראים ללקוחות ,זהים בתכונותיהם ,מחירם שונה.

בשלב זה צריכים לבין ולהפנים כי למרות הנסיונות לגבש מערכת פרמטרים אחידה בכל העולם עדיין ניתן למצוא דרוג שונה לכל יהלום ולפעמים אפילו באותה מעבדה גמולוגית.תפקידנו היהלומנים המקצועיים לבחור עבור לקוחותינו את היהלומים שדרוגם מתאים לידע שלנו.

מרבית האנשים מדרגים את היהלומים לפי ארבעה פרמטרים.

 

משקל היהלום-CARAT

משקל היהלום נקבע בקראטים.קראט אחד שווה ל0.2  גרם .ככל שמשקל היהלום עולה גדלה נדירותו ולפיכך מחירו לקארט .

חיתוך היהלום-CUT

חיתוך מגדיר את טיב העבודה של היהלום והוא נע בין EXCELLENT  עבור החיתוך הטוב ביותר ל POOR שהינו החיתוך הגרוע ביותר.טיב החיתוך קובע במידה רבה את רמת הניצנוץ של היהלום ומראהו .

צבע היהלום-COLOR

צבע היהלום הוא אחד מחמשת הפרמטרים שקובעים את מחיר היהלום.הצבע נע בין D ל Z כאשר בקצה האחד D עבור היהלום הלבן ביותר (היקר יותר) ובקצה השני Z עבור יהלום צהוב.כמו כן ישנם צבעים המוגדרים כמיוחדים (fancy color) והם בגווני צבע שונים כאשר בדרך כלל אלו שצבעם עמוק ואחיד יקרים יותר.

 

נקיון היהלום-CLARITY

נדיר מאד למצוא יהלומים נקיים לגמרי,יהלומים ללא פגם. גודל הפגמים,צבעם,השתקפותם ומיקומם קובע את דירוג הניקיון. ניקיון היהלום הוא אחד מחמשת הפרמטרים שקובעים את מחיר היהלום.הניקיון נע בין  FL (ללא פגם) עבור היהלום היקר ביותר ובקצה השני Z עבור יהלום i3 עבור הזול.

 

אנחנו מוסיפים פרמטר נוסף.

 

מחיר היהלום-COST

מחיר היהלום הוא כמובן שיקול חשוב מאד בהחלטה על בחירה בין האפשריות הרבות מהן ניתן לבחור ב GOLOMB DIAMONDS

 

לשאלות,לפרטים , התרשמות וקניה במקום , צרו עימנו קשר 0543973323

או מלאו את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם !

 


כתיבת תגובה


קבע פגישה
close slider

בואו נפגש

מלאו את הפרטים שלנו ונחזור אליכם לתיאום יום ושעה


עיצוב תכשיטים בהתאמה אישית
שלחו לנו עכשיו תמונה של תכשיט
וקבלו הצעת מחיר בעבור תכשיט שחלמתם עליו !עולם שלם של תכשיטים ויהלומים
דגכגדכדג

בואו נפגש

מלאו את הפרטים שלנו ונחזור אליכם לתיאום יום ושעה